Szépen ünnepeljetek!

A nejem egy hete, én tegnap kezdtem a torokfájás, köhögés, tipikus légúti fertőzéses tünetekkel… Aminek nem hiszek, de odafigyelek arra amit terjesztenek a faluban…”valami van, mert sok a beteg a településen” – minden esetre van orvos barátom több is! DE ASPIRIN MEG NINCS A PATIKÁBAN! PATIKA SINCS!

http://www.bayerhungaria.hu/

ASPIRIN 500 mg tabletta

ASPIRIN 500 mg tabletta
ASPIRIN 500 mg tabletta

Hatóanyag(ok):  acetylsalicylic acid

Forgalmazó: Bayer Hungária

Gyógyszercsoport: Központi idegrendszer,Analgeticumok, Egyéb fájdalom- és lázcsillapítók

Címkék: ASPIRIN 500 tabletta, acetilszalicilsav, fejfájás,fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalom, láz

Mivel az újszülöttekben általában nem figyeltek meg kedvezőtlen mellékhatásokat, a szoptatás megszakítása nem szükséges. Azonban nagyobb adagok (több, mint 300 mg) rendszeres alkalmazása esetén a szoptatást hamarabb abba kell hagyni.

Vannak európai országok, ahol a legutólsó szatócsboltban is lehet venni aszpirint….

DON NOT COMMENT! – EURÓPAI FALU _ 2011.május. 8……….

Reklámok